Töötajad Toggle

Thermory – uue põlvkonna puidutöötlemise ettevõte

AS Thermory on Eesti kapitalil põhinev edukas puidutööstusettevõte, mis tegutseb aastast 1997. Ettevõtte peakontor asub Tallinnas ning 10-hektariline tootmiskompleks Harjumaal. Lisaks omab ettevõte saekaatrit Valgevenes. Ettevõttes töötab 200 inimest. Aastane termotöötlusmaht on 40 000 m3. Ettevõtte konsolideeritud käive moodustas 2015.aastal 27 mln eurot, millest 98% moodustas eksport. Ettevõte ekspordib enam kui 50-sse riiki üle maailma. Peamised sihtriigid on Soome, Saksamaa, USA, Austria ja Norra.

Meie igapäevane töö on avardada puidu seniseid kasutusvõimalusi ja sihiks on saada juhtivaks termotöödeldud puidust toodete pakkujaks Euroopas. Pideva tootearenduse kaudu soovime pakkuda oma klientidele parimaid puitlahendusi interjööri ning eksterjööri. Lahendusi, mis oleksid kaunid, vastupidavad ning keskkonnasõbralikud. Lahendusi, mis oleks keemiavabad ega koormaks looduskeskkonda või hävitaks vihmametsi. Just rohelisest mõtteviisist lähtudes oleme turule toonud vastupidavust ja igavest ilu sümboliseeriva termopuidu kaubamärgi Thermory. Thermory kollektsiooni kuuluvad termotöödeldud okas- ja lehtpuust täispuit põrandad, terrassid ning sise- ja välisvoodrid.


Thermory AS
Juriidiline aadress ja välitoodete müügikontor: Peterburi tee 44, 11415 Tallinn
Sisetoodete müügikontor: Merivälja tee 1, 11911 Tallinn
Loo tootmine: Saha tee 25, Loo 74201, Harjumaa
Reola tootmine: Vilja tee 14, Reola 61707 Tartumaa
Teuva tootmine: Horontie 166, 64700 Teuva, Soome
Üldtelefon +372 606 2903
Faks +372 606 2901
info@thermory.com

Sigrid Lauren / büroojuht-juhiabi
Tel: 730 1810, Sigrid.Lauren@thermory.com


Välitoodete müügiosakond:

Katrin Reinaste-Parve / müügidirektor 
Tel: +372 504 1408, Katrin.Reinaste-Parve@thermory.com

Ulli Karu / müügijuht (SE, NO, DK, IS, EE, LT, LV, PL, SK, CZ, HU)
Tel: +372 516 0592, Ulli.Karu@thermory.com

Hendrik Moora / müügijuht (DE, AT, CH, LX, IT, FR)
Tel: +372 524 8823, Hendrik.Moora@thermory.com

Maria Pirogova / müügijuht (CIS, RU, ZA, ES, PT, IN, MU, CN, KR, AU, NZ, UAE, IL, CY, GR)
Tel: +7 921 740 7395, Maria.Pirogova@thermory.com

Juha Palonen / müügijuht (BE, NL, UK, IRL, IR, JP, SG, FI)
Tel: +358 40 517 1945, Juha.Palonen@thermory.com

Meeriann Koor / müügiassistent
Tel: +372 53 737 890, Meeriann.Koor@thermory.com

Eva-Maria Dorbek / kliendihaldur
Tel: +372 530 05951, Eva-Maria.Dorbek@thermory.com

Kaja-Kairi Lilienberg / kliendihaldur
Tel: +372 51 37 734 , Kaja-Kairi.Lilienberg@thermory.com

Regina Kaal / kliendihaldur
Tel: +372 52 52 225, Regina@thermory.com

Maret Puskar / kliendihaldur
Tel: +372 56 692 680, Maret.Puskar@thermory.com

Margus Läänemägi / kliendihaldur
Tel: +372 502 5011,  Margus.Laanemagi@thermory.com

Andero Kõllamets / kliendihaldur
Tel: +49 (0) 151 70547 888, Andero.Kollamets@thermory.com 

Juulia Riippi / Account Manager
Tel: +358 50 502 1220


Sisetoodete müügiosakond:

Jaana Kurelauk / müügidirektor
Tel: +372 527 7206, Jaana.Kurelauk@thermory.com

Marju Kõluvere / müügijuht
Tel: +372 514 0661,  Marju.Koluvere@thermory.com

Triin Lend / müügijuht
Tel: +372 5667 6725, Triin.Lend@thermory.com

Monika Plaser / müügijuht
Tel: +372 5301 1434, Monika.Plaser@thermory.com

Henton Figueroa / müügijuht
Tel: +372 508 8841, Henton.Figueroa@thermory.com

Kai Ree / müügijuht
Tel: +372 5886 7200, Kai.Ree@thermory.com

Heidi Leemet / müügijuht
Tel: +372 5649 8369, Heidi.Leemet@thermory.com

Ingrid Thomsen / müügi- ja ekspordi koordinaator
Tel: +372 5345 4674, Ingrid.Thomsen@thermory.com

Raili Mandre / ekspordiassistent
Tel: +372 5361 2214, Raili.Mandre@thermory.com

Tiia Trel / ekspordiassistent
Tel: +372 5656 9393, Tiia.Trel@thermory.com


Turundusosakond:

Andres Kangur / turundusdirektor 
Tel: +372 504 9040, Andres.Kangur@thermory.com 

Elisa Järvsalu / välitoodete turundusjuht 
Tel: +372 52 52 225, Elisa.Jarvsalu@thermory.com

Silja Helistvee / sisetoodete turundusjuht
Tel: +372 515 5325, Silja.Helistvee@thermory.com

Marita Mones / välitoodete turundusassistent
Tel: +372 53 822 122, Marita.Mones@thermory.com

Daisi Rämman / sisetoodete turundusassistent
Tel: +372 58872662, Daisi.Ramman@thermory.com


Välitoodete ostuosakond:

Marko Kajandu / ostujuht / Marko.Kajandu@thermory.com

Pille Plees / ostuassistent (Skandinaavia, Kesk-Euroopa, Lääne-Euroopa, ülemere tarned) / Pille.Plees@thermory.com

Kärt Kesküla / ostuassistent (Ida-Euroopa, Kesk-Euroopa) / Kart.Keskula@thermory.com

Elina Aksalu / ostuassistent  (Ida-Euroopa, Kesk-Euroopa) / Elina.Aksalu@thermory.com

 

Sisetoodete ostuosakond:

Margus Vassiljev
/ ostujuht / Margus.Vassiljev@thermory.com

Andres Sommer / ostujuht / Andres.Sommer@thermory.com

 

Logistika:

Urmas Migur / logistik / +372 521 1609 / Urmas.Migur@thermory.com

Eva-Maria Parik / logistik / +372 51 30 341 / Eva-Maria.Parik@thermory.com


Personaliosakond:

Helen Kreisberg / personalidirektor / +372 52 01 422 / Helen.Kreisberg@thermory.com 

Lea Urb / personalijuht/ +372 56 941 451 / Lea.Urb@thermory.com

Ave-Riin Bergmann / personalijuht / +372 5304 4511 / Ave-Riin.Bergmann@thermory.com


Tegevjuht, juhatuse liige:
 

Johann Sulling / Johann.Sulling@thermory.com